Yritys

Yrityksemme on perustettu vuonna 1982 ja nykyisin virallinen nimi on Tili- ja isännöintitoimisto Juvan Yrityshuolto Oy.

Sijaintimme

Sijaintimme

Yhteystiedot

Saku Halonen

toimitusjohtaja, isännöitsijä

puh. 010 548 2682
saku.halonen@juvanyrityshuolto.fi

Tuula Pesonen

kiinteistösihteeri

puh. 010 548 2680
tuula.pesonen@juvanyrityshuolto.fi

Milla Tikkanen

kiinteistösihteeri

puh. 010 548 2684
milla.tikkanen@juvanyrityshuolto.fi

Paula Rasi

kirjanpitäjä, isännöitsijä

puh. 010 548 2678
paula.rasi@juvanyrityshuolto.fi

Pekka Vasko

isännöitsijä

puh. 010 548 2688
pekka.vasko@juvanyrityshuolto.fi

Heli Sallinen, KLT

kirjanpitäjä, palkanlaskija

puh. 010 548 2674
heli.sallinen@juvanyrityshuolto.fi

Tiina Hämäläinen (vanhempainvapaalla)

kirjanpitäjä, palkanlaskija

puh. 010 548 2683
tiina.hamalainen@juvanyrityshuolto.fi

Hanna Rouhiainen

kirjanpitäjä, palkanlaskija

puh. 010 548 2671
hanna.rouhiainen@juvanyrityshuolto.fi

Tiina Janhunen

kirjanpitäjä, palkanlaskija

puh. 010 548 2689
tiina.janhunen@juvanyrityshuolto.fi

Annika Vironen (vanhempainvapaalla)

kirjanpitäjä, palkanlaskija

Ota yhteyttä
Juvantie 14, 51900 JUVA
010 548 2670

Jätä viesti